G-LD2P207DYT
 EN İYİ FİYAT

3 GECE KONAKLAMALI BATIDAN DOĞUYA BOYDAN BOYA KARADENİZ TURU


 • SİNOP
 • SAMSUN
 • ORDU
 • GİRESUN
 • TRABZON
 • AYDER YAYLASI
Doğal güzelliklerle ve muhteşem doğa yapısıyla Karadeniz'in en güzel noktaları sizleri bekliyor..

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Erfelek-Sinop

Akşam saat 21.00’da belirlenen yerde toplanıp Sinop Erfelek Şelaleleri’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 9 saatlik yolculuk sonrası Sinop 'un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfimize başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Karadeniz’in muhteşem doğası ve manzaraları eşliğinde turumuza başlıyoruz.Gezimizde ilk durağımız olan Dünyaca ünlü Tatlıca Köyü Erfelek şelaleleri… Muhteşem doğal güzelliğe sahip Erfelek ’te verdiğimiz kısa serbest zamanın ardından şelaleler çevresinde kısa yürüyüşler ile bölgenin güzelliklerini keşfediyoruz. Sonrasında gezimize Sinop Tarihi Ceza Evi ile devam ediyoruz. Sonrasında Sinop Kalesi, Akliman, Hamsilos Fiyortunu geziyoruz. Yeşilin ve mavinin buluştuğu Sinop gezimizi fotoğraflarla ölümsüzleştirip programımızı sonlandırıyoruz ve Samsun’a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuğumuz sonrası Samsun’a varıyoruz. Konaklamamızı gerçekleştirmek üzere otelimize yerleşiyoruz.Konaklama: Samsun
2.
Gün
Samsun-Ordu-Giresun

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası Samsun programımıza başlıyoruz. İlk önce Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü 9. Ordu Müfettişi (Mirliva) olarak kurmayları ile birlikte İstanbul’dan Samsun’a getiren Bandırma Vapuruna gitmek üzere yola çıkıyoruz. Dünyanın ilk ve tek olmakla birlikte her türlü hava şartlarına dayanabilme özelliğine sahip olan balmumu wax-work türü heykellerle görselliğine zenginlik katılmış Bandırma Vapuru ziyaretimiz sonrasında Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Bandırma Vapurundan inerek kıyıya çıktığı iskelenin bulunduğu yer olan İlk adım Anıtını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Samsun’un simgesi olan Atatürk Heykelini görmeye gidiyoruz. Buradaki gezimizin ardından Mantika Palas olarak adlandırılan ve 1902 yılında Jean Lonnis Mantika tarafından yaptırılan bir otel olan Atatürk’ün Samsun’a 19 Mayıs 1919’da geldiğinde konakladığı günümüzde Gazi Müzesi olarak hizmet veren binayı geziyoruz. Daha sonra Amisos Tepesinde Samsun’u geziyoruz. Teleferikle Samsun halkının nefes aldığı Doğu Park sahiline giriyoruz. Amazon Heykelini ve adasını görüyoruz. Ve Samsun programımızı sonlandırıyoruz. Ardından aracımızla Ordu’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuğumuz sonrası Karadeniz'in en güzel manzaralarından birine sahip olan 485 metre yükseklikte bulunan Boztepe ile programımıza başlıyoruz. Teleferikle muhteşem şehir manzarası eşliğinde Boztepe’ye ulaşıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz doyumsuz manzara karşılığında çaylarını yudumlayabilirler. Boztepe gezimiz sonrası şehir merkezinde öğle yemeği ve alışveriş için serbest zamanımızı verip, Giresun’a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 50 dk süren yolculuğumuz sonrası gezimize başlıyoruz. Giresun kalesi ve Giresun adasını panoromik olarak görüyoruz. Yolumuz üzerinde Giresunluların geçim kaynağının önemli bir bölümünü oluşturan, dünyanın en kaliteli fındığı olarak kabul edilen ve antik çağ yazarlarının kaynaklarında ‘’orduları ayakta tutan Kerasus Yemişi’’ olarak adlandırdığı Giresun fındığını alabileceğimiz uygun bir noktada alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş molamızın ardından konaklamamızı gerçekleştirmek üzere otelimize yerleşiyoruz.Konaklama: Giresun
3.
Gün
Mavigöl-Trabzon

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası Giresun ilinin vazgeçilmez noktalarında biri olan Mavi Göle doğru yola çıkıyoruz.. Dereli’de yer alan Mavi Göl üç tane gölün birleşiminden meydana gelmiştir, Karadeniz bölgesinde dere şeklinde akan ilk ve tek sodalı göldür.. Masmavi akan suyun eşliğinde doğru gezimizi tamamlıyor ve Trabzon’a doğru hareket ediyoruz. Trabzon’a vardığımızda ilk olarak Atatürk’ün 1934 ve 1937 yıllarındaki Trabzon ziyaretlerinde konuk edildiği Atatürk Köşkü ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında dünya mimarlık tarihinin günümüze kadar ayakta kalmış en önemli anıtları arasında yer alan Ayasofya Müzesi’ni keşfediyoruz. Trabzon İmparatorluğu krallarından 1. Manuel Kommenos tarafından yaptırılan, Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon’u fethi sonrası camii olarak açılan, günümüzde de müze olarak kullanılan Ayasofya Müzesi ziyaretimiz sonrası Trabzon uzun sokak gezimiz başlıyor. Muhteşem Trabzon sokaklarında gezimizi tamamladıktan sonra büyüleyici manzarası ile Trabzon'u kuş bakışı görebileceğimiz Boztepe'ye doğru hareket ediyoruz. Burada içeceğimiz semaver çaylarından sonra konaklamamızı gerçekleştirmek üzere otelimize yerleşiyoruz.Konaklama: Trabzon
4.
Gün
Uzungöl-Ayder Yaylası-Zilkale

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası gezimize devam ediyoruz. Gezimizde ilk durağımız Trabzon'un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl. Uzungöl'de ilk önce muhteşem manzara ve bol oksijenli bir havada yürüyüşümüzü yapıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yerine bisiklet turuna katılabilirler. Çır Şelalesi’ni ziyaret ettikten sonra fotoğraflarımızı çekip sonrasında Uzungöl merkezde alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında belirlenen saatte aracımızın yanında toparlanıp Of İlçesinde bulunan çay fabrikasına doğru hareket ediyoruz. Burada mühendislerimizden çayın tarladan toplanıp, işlenip son halini buluncaya kadar geçirdiği evreleri öğreniyoruz. Bizlere ikram edilen taze çaylarımızı yudumlayıp dileyen misafirlerimize çay alışverişi için serbest zaman verdikten sonra Ayder Yaylası’na hareket. Dünyanın korumada öncelikli 200 ekolojik bölgesinden biri olan FIRTINA VADİSİ’ne geldiğimizde isteyen konuklarımızla ekstra EĞLENCELİ AKTİVİTE PROGRAMLARI’mız başlayacak. Bu aktivitelere katılmak istemeyen misafirlerimiz, FIRTINA DERESİ kenarında doğanın ve yeşilin tüm güzelliklerini doyasıya yaşayabilirler…

İSTEĞE BAĞLI ZİPLİNE AKTİVİTESİ

Yediden yetmişe her yaş gruptaki misafirlerimizin kolaylıkla deneyebilecekleri bir aktivite.. Çelik halatlarla bağlı bulunan sistem üzerinden, mekanik makaralar sayesinde, yetmiş metre uzunluktaki halatlardan fırtına deresinin üstünde, adeta uçarcasına karşıdan karşıya geçiyorsunuz. Kahkahalar, eğlence dolu anlar sizleri bekliyor! Aktivitelerimizle eğlencenin doruğa çıktığı bir günün devamında, ÇAMLIHEMŞİN'E geçiyoruz.. Buradan 15 dk sürecek olan yolculuğumuzun ardından dizi ve reklam çekimlerinin yapıdığı Şenyuva(Çinçiva) köyüne varıyoruz. Şenyuva köyünü ve 1299 yılında yapılmış olan tarihi taş kemer köprüsünü fotoğraflıyor ve aracımıza binip 15 dk sürecek olan Zilkale yolculuğumuza başlıyoruz. Tarihi kale 750 metre yükseklikte konumlanmış 8 burç ve bir gözetleme kulesinden oluşan Zilkale'yiziyaret ediyoruz. Zilkalede kuşbakışı bütün vadiyi izleyebiliyoruz.Kalemizi fotoğrafladıktan sonra bölgemizin debisi en yüksek ve en güzel şelalelerinden biri olan Palovit şelalesi ile gezimize devam ediyoruz.Palovit şelalesi 15 m yüksekliğinde olup ve etrafında farklı bitki örtüleri bulunmaktadır.Daha sonra bir insanın yaşamı boyunca görebileceği en güzel manzaralara tanıklık ederek Ayder Yaylasına varıyoruz. Ayderde Kaçkarların zirvesinden akan ve tabiatın insana sunduğu benzersiz oluşumlardan biri olan Gelinin Duvağına benzediği içinde Gelintülü ismini alan Gelintülü şelalesinde keyifle fotoğraflarımızı çekiyoruz ve turumuzu sonlandırıyoruz ve Erzurum’a doğru hareket ediyoruz. Bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
✔3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
✔Milli Park Giriş Ücretleri
✔Lüx Turizm Paket Araçlarla Ulaşım
✔Profesyonel Rehberlik Hizmeti
✔Seyahat Sigortası(1618 Sayılı Kanuna Göre)
✔Acenta Refakati

HARİÇ OLANLAR:
✔1.Gün Sabah Kahvaltısı
✔Tüm Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri
✔Tüm Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
✔Samsun ve Ordu Teleferik Turu (İsteğe Bağlı)
✔Tüm Özel Harcamalar

EK BİLGİLER

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

 • Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin iadesi mümkün değildir. Turumuz ulaşım, konaklama,rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve paket program ile satılmaktadır.
 • Yukarıda belirtilen fiyatlar otellerde 2 veya 3 kişilik oda fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır. Ayrıca tek kişilik odalarda konaklama yapmak isteyen misafirlerimizin 3 ayrı otel için toplamda 900 TL fark ödemesi gerekmektedir.
 • Tur rehberimiz hava ve yol şartlarından dolayı programda değişiklik yapabilir.
 • Mevsim şartlarını düşünerek ve bölgeye göre giyininiz. İnceden kalına doğru giyinmeyi tercih etmenizi ve uygun yürüyüş ayakkabısı tercih etmenizi tavsiye ederiz.
 • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmez.
 • Odalarda 3. yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
 • Araç içi oturma planı rezervasyon sırasına göre acenta tarafından düzenlenir. Rezervasyon esnasında koltuk talep edilmemesi rica olunur.
 • Tura çıkılacak olan araçlar kişi sayısına göre belirlenir. (19-30-35-46 kişilik lüx turizm paket araçlar)
 • Acenta yeterli katılımcı sayısına ulaşılamadığı durumlarda önceden haber vermek kaydıyla turu iptal etme hakkına sahiptir.
 • Kesin rezervasyonlarda tur tarihinden önce katılımcılarımızın tur ücretinin %50’sine tekabül edecek şekilde ön ödeme yapması zorunludur.

YUKARIDA BULUNAN TUR PROGRAMI TÜM HAKLARIYLA TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ’NE BAĞLI 8852 BELGE NOLU CEMRE TURİZM’E AİTTİR. PROGRAMIN KOPYALANMASI VE YAYINLANMASI YASAKTIR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#9
LOKASYON:
Erzurum
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL İADE ŞARTLARI • Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur • Tüketici, hizmetin başlamasına 30 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 30-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Müşterinin ödediği meblağ ile ilgili olarak anılan süreler boyunca tur değişikliği ve tarih değişikliği hakları bulunmamaktadır. • Promosyon, İndirimli, Erken Rezervasyon İndirimli, Özel Ürün, Uçak Bileti Dahil Paket hizmeti satın alan tüketicinin tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. • Acente onayı ile yapılan tur değişikliği, tatil değişikliği, tarih değişikliği gibi tüm değişiklik işlemleri sözleşme bedelinin %10 tutarı kadar değişiklik ücreti ödemek kaydı ile 1 sefere mahsus mümkündür. İlgili bedel değişiklik bedeli olarak tüketiciye fatura edilecektir. • Özel ürünlerde (promosyon ürün, uçak bileti dahil paketler, acentamızın aracı satıcısı olduğu paketler, erken rezervasyon indirimli ürünler), hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75'ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Acente’nin aracı olduğu hizmetlerde ise sağlayıcının iptal-değişiklik kuralları geçerlidir. • Rezervasyon tarihinden itibaren en fazla 7 gün sonrasına kadar, alınan tur hizmeti acenteden ilgili hizmetlerin iptal edilebilirliği kontrol edilerek, iptal edebilir veya aynı rezervasyon tipine uygun olmak koşuluyla istediği kişi veya kişilere devredebilir. Söz konusu değişiklik ve iptal işlemleri sözleşme bedelinden %10 kesinti yapılarak gerçekleşecektir. Ancak erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine bildirmekle yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 gün veya daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir. • Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi veya kullanılmadığı hizmetlerle ilgili iade yapılmaz. • Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. İptalin bildirilme süresi tura göre farklılık göstermektedir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Erzurum
9

7.250TL

en düşük kişi başı